Kara Para Aşk Son Bölüm izle Tek Parça

→ Reklamlar ←
→ Reklamlar ←

Kara Para Aşk atv ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlanan televizyon dizisi. Başrollerini Tuba Büyüküstün, Engin Akyürek, ve Erkan Can paylaşmaktadır. Dizinin yapımını Ay Yapım, yapımcılığını Kerem Çatay üstlenmektedir. Kara Para Aşk 51. Bölüm Hemen izle 24-06-2015,Kara Para Aşk 51. Bölüm Full izle,
Kara Para Aşk 50. Bölüm Özeti: Herkesin
Merakla Beklediği Kara Para Aşk 51. Bölüm ile 24 Haziran 2015'te Kaldığı Yerden heyecana Devam ediyor.Bakalım Kara Para Aşk Yeni Bölüm'de Neler Olacak Hepsinin Cevabı Kara Para Aşk 51. Bölüm'de Sizlerle Yeni Bölüm Yayınlandıktan Hemen Sonra Sizlerle Olacaktır...
atv canlı ATV canlı İzle

Kara Para Aşk 51. Bölüm
 Tek Parça HD seyret,Kara Para Aşk son bolum izle,Kara Para Aşk 51. Bölüm Full izle,Kara Para Aşk 51. Bölüm Hemen izle,
Kara Para Aşk 51. Bölüm internetten izle
,Kara Para Aşk 50. Bölüm Youtube izle,Kara Para Aşk 51. Bölüm izle ,
Kara Para Aşk 51. Bölüm izle


Metin,Tayyar Dündar\`ın Hüseyin\`in yaşadığını öğrenmesine mani olmak zorundadır. ters halde bütün planları alt üst olacaktır. Bunun için ömer\`i bir süreliğine etkisiz hale getirmek ister ve onu tutsak alır. Burhan\`ı Hüseyin\`e teslim edip Tayyar\`ı öldürmesi için gereken koşulları sağlar.

Planı tıkır tıkır işlemektedir. Hüseyin Tayyar\`ı öldürecek öteki ülkeye gidecek, kendisi de Nilüfer\`le yeni bir hayata yelken açacaktır. Kağıt üstünde mükemmel gibi görünen planda hesaplanmayan şeyler vardır. Tayyar Metin\`den şüphelenip onun peşine düşmüştür. Baba oğul arasındaki bu mücadelede galip gelen kim olacaktır.

ömer ortadan kaybolmuştur. Elif onun için deliler bunun gibi endişelenmektedir. Arda ve Pelin de nerde olduğunu bulmaya çalışmaktadır. Bir depoya zincirlenmiş olan ömer\`in ise tek amacı oradan kurtulup, Elif\`in karar duruşmasında Hüseyin\`in yaşadığını ispatlayabilmektir. Elif\`i özgürlüğüne kavuşturmanın diğer çaresi bulunmaz.

ömer Metin\`in elinden kurtulup Hüseyin\`i duruşmaya çıkarmayı başarabilecek midir? Elif\`in desteğiyle yeni bir hayata başlayan Mert aşırı heyecanlıdır. Mezuniyet günü gelip çatmıştır. Mert\`in mezuniyet töreni herkezin tahmininden büyük sürprizlere gebedir. Mezuniyette yaşanan olaylar Elif\`in hayatını baştan sona etkileyecektir. Mert\`in mezuniyetindeki sürpriz nedir?
→ Reklamlar ←
→ Reklamlar ←
Yorum Gönder (0)
Daha yeni Daha eski