Yazın Öyküsü Dizisi Oyuncuları ve Konusu

→ Reklamlar ←
→ Reklamlar ←
Yazın Öyküsü Dizisi Oyuncuları ve Konusu
Bir çok kanal yaz sezonu için önemli projeler hazırlarken Kanal D'de iddialı bir yapımla rekabete dahil oluyor. Kanal D, Yazın Öyküsü dizisi ile uzun yaz gecelerine renk katacak. Yazın Öyküsü isimli dizinin başrollerinde güzel oyuncu Vildan Atasever ile yakışıklı oyuncu Tansel Öngel yer alıyor. Uzun süredir ekranlardan uzak olan Vildan Atasever en son 2013'de TRT'de yayınlanan Osmanlı Tokadı
dizisinde rol almıştı. Aynı şekilde Tansel Öngel de son olarak 2013'de yayınlanan Benim İçin Üzülme dizisi ile ekranlarda idi.

İki oyuncu da uzun bir aranın ardından ekranlara geri dönerken nasıl bir performans sergileyecekleri merak konusu.


Yazın Öyküsü Dizisi Oyuncuları - Oyuncu Kadrosu

Kanal D'nin yeni dizisi Yazın Öyküsü'nün başrollerinde Vildan Atasever ve Tansel Öngel rol alıyor. Güz Gülleri, Kurtlar Vadisi, Azize, Kanın İsterse, Bıçak Sırtı, Yaralı Yürek, Gece Sesleri, Samanyolu, Başrolde Aşk ve Osmanlı Tokadı  gibi pek çok dizide rol alan güzel oyuncu Vildan Atasever, Yazın Öyküsü dizisinde yetimhanede yetişen ve annesini bulmaya çalışan bir kızı canlandıracak. Başrolde Vildan Atasever'e eşlik edecek erkek oyuncu ise Tansel Öngel olacak. Deneyimli oyuncu Uy Başuma Gelenler, Güz Yangını, Kaybolan Yıllar, Elveda Derken, Geniş Aile, Kılıç Günü, Muhteşem Yüzyıl ve Benim İçin Üzülme gibi pek çok sevilen dizide rol aldı. Dizinin diğer oyuncuları ise şu an için belli olmuş değil.

YAZIN ÖYKÜSÜ OYUNCULARI

Vildan Atasever - Umut
Tansel Öngel - Mert
Ece Çeşmioğlu - Yaz
Çağdaş Onur Öztürk - Tunç
Tuğçe Açıkgöz - Ekim
Tarık Ündüz - Ferhat
Deniz Gürzumar - Caner
Ayşegül İşsever - Nevra
Zühtü Erkan - Doğu
İncilay Şahin - Saniye
Zehra Daştan - Armağan
Elit Çam - Selin
Zeynep Kaçar - Peri
 Burcu Ergenekon  - Türkan
Gönül Ülkü - Parla

Yazın Öyküsü Dizisi Konusu - Hikayesi

Sıkıntı ve zorluklarla geçen Arıcılar Kız Yetiştirme Yurdu yıllarından sonra kendi ayakları üzerinde durmayı iple çeken Yaz'ın yetimhane arkadaşları Ekim, Caner ve Ferhat'tan başka güvenecek kimsesi yoktur. Anne ve babası hakkında en küçük bir bilgiye bile sahip olmayan Yaz artık onlardan ümidi kesmiştir. Yaz'ın  annesi ünlü bir televizyon programcısı olan Umut'tur. Babası ise zengin bir ailenin çocuğu olan Mert'tir. İkisi de ayrı dünyalarda hayatlarını sürdürmektedir ve bir çocukları olduğundan habersizdir. Umut hamile kaldığında Mert çocuğu istemez ve ayrılırlar. Ancak Mert'in babası Umut'un peşini bırakmaz ve doğum yapana kadar takipte kalır. Umut doğum yaptığında ise çocuğun ölü doğduğunu söylemeleri için hastane çalışanlarına para verir. Hastane çalışanlarından biri yıllar sonra Umut'un yaptığı televizyon programını arayarak kızının yaşadığını ve bir yetiştirme yurdundan kaldığını söyler. Umut kızını bulmak için harekete geçer. Asıl hikaye de bundan sonra başlar.

Yazın Öyküsü Ne Zaman? Hangi Gün? Hangi Kanalda?

Çekimlerine geçtiğimiz günlerde başlanılan Yazın Öyküsü dizisinin Haziran'da Kanal D'e ekrana gelmesi bekleniyor. Dizinin yayın tarihi ve hangi gün ekrana geleceği henüz belli değil.dizi,yazın öyküsü dizi,yazin oyküsü dizisi,yazın öyküsü dizisi oyuncuları ve konusu,yazın öyküsü yaz kimdir,yazın öyküsü dizi oyuncuları,yazin oykusu dizisi,yazın öyküsü dizi konusu,yazın öyküsü ne zaman başlıyor
→ Reklamlar ←
→ Reklamlar ←
Yorum Gönder (0)
Daha yeni Daha eski