Öğretmen Dizisi izle

→ Reklamlar ←
→ Reklamlar ←
Öğretmen dizisi yayınlanan tanıtımlarıyla müthiş bir ilgi çekti. Yapımcılığını MEDYAPIM ve MF Yapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Koray Kerimoğlu’nun oturduğu “Öğretmen” dizisinin yayın tarihi açıklandı. 4 Mart Çarşamba saat 20.00’de FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan dizi, yayınlanan tanıtımlarıyla gündeme oturdu. Öğretmen dizisi ile ilgili detaylar haberimizde..
Öğretmen dizisi Fox Tv'de başlıyor. İlker Kaleli ve Ceren Moray'ın başrolünde yer aldığı Öğretmen dizisinin konusu ve hangi diziden ülkemize uyarlandığı dizi severlerce araştırılıyor. 4 Mart tarihinde ilk bölümü ile izleyenlerin beğenisine sunulacak olan Öğretmen dizisi, 2019 yılında yayınlanan Japon yapımı Hiragi’s Homeroom’dan uyarlama olarak karşımıza çıkacak.

Öğretmen Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Koray Kerimoğlu'nun yönetmenliğini yaptığı Öğretmen dizisinin başlangıç tarihi belli oldu. Öğretmen dizisinin 4 Mart 2020 Çarşamba günü saat 20.00'de Fox Tv'de ilk bölümü yayınlanacak. 

Öğretmen Dizisinin Konusu; Hikayenin baş kahramanı olan fizik öğretmeni Akif Erdem; öğrencilerine bir “insanlık dersi” vermek istemektedir. Yalnız Akif Öğretmen; bildiğimiz, alıştığımız öğretmenlerden daha farklı bir ders anlatma yöntemi kullanmaktadır. Akif Erdem, bu son dersi için öncelikle Küçükkapı Lisesi 12A sınıfını rehin alır ve bir bomba kullanarak sınıfı okulun geri kalanından kopartır. Çocuklar ve Akif artık dışarı çıkamayacaklardır… Ve Akif Öğretmen; çocuklara bir soru sorar; “12A sınıfı öğrencisi Rüya Örnek’in ölümüne aranızdan kim sebep olmuştur?” Rehin alınan gençlerin bu durumdan kurtulmalarının tek bir yolu vardır; doğruyu söylemek! Çocuklara ve hatta tüm ülkeye “iyi insan” olmanın önemini anlatan, empati kurmayı ve düşünmeyi öğreten Akif Öğretmen’i zamanla anlayacak ve çok sevecek olan öğrenciler; yaptıkları yanlışların farkınavarıp son derslerini başarıyla tamamlayacaklardır.

Öğretmen Dizisi Oyuncuları; Dizinin başrollerini İlker Kaleli, Ceren Moray, Serhat Kılıç, Afra Saraçoğlu, Serkan Keskin ve Şerif Erol paylaşırken, onlara ayrıca Ramazan Mert Demir, Efekan Can, Elif Ceren Balıkçı, Ezgi Gör, Can Bartu Aslan, Hasan Şahintürk, Beran Soysal, Hakan Dinçkol, İsmail Karagöz, Cansın Şenel, Doğa Özüm, Bensu Uğur, Özgür Civelek, Göksü Melek Ulucan, Seyit Nizam Yılmaz, Burak Can Aras, Deniz Özgür, Ömer Furkan Eroğlan ve Metehan Parıltı gibi birbirinden yetenekli isimler eşlik ediyor
→ Reklamlar ←
→ Reklamlar ←
Yorum Gönder (0)
Daha yeni Daha eski