Ütopya'da Bu Hafta Kim Elendi, Ütopya SMS Sonuçları Kim Elendi 16 Haziran

→ Reklamlar ←
→ Reklamlar ←
TV8'in sevilen yarışması olan ütopya yepyeni bölümleri ile ekranlarda olmaya devam ediyor. Oldukça ilgi gören ve takip edilen ütopyada bu hafta yeni bir eleme heyecanı yaşandı ve bir yarışmacı daha bu hafta ütopyadan elenecek. Bu hafta yani 16 Haziran Salı akşamı ütopyada kimin elendiği ile ilgili bilgileri sizler için derledik.

Pazartesi akşamı yarışmacılar arasında yapılan oylama sonucunda en çok ismi yazılan kişiler
belli oldu ve sms oylamasına kaldılar. Giderek gerilen ortamlarda hemen hemen her dakika bir tartışma yaşanmaktadır. Bu hafta yine bilindiği gibi 15 Haziran Pazartesi akşamı ütopyada oylama yapıldı, elemeye kalan yarışmacılar belli oldu ve bu hafta kimin eleneceği sorusu ise 16 Haziran Salı akşamı cevap bulacaktır.

Yapılan Ütopya oylaması sonucunda elemeye 3 isim kaldı bu isimler Altar, Harun ve Tuncay oldu. Yarışmanın favori isimlerinden 3 kişinin sms oylamasına kaldığı bu haftada bakalım kim elenecek, Yazımızın devamında ütopya oylama sonuçlarını ve kimin elendiği bilgisini bulabilirsiniz.


ÜTOPYA 16 HAZİRAN KİM ELENDİ
Harun mu, Tuncay mı, Altar mı elendi?

15 HAZİRAN ÜTOPYA OYLAMA SONUÇLARI
TUNCAY: "Altar'a 3 oy
BUKET: "Dilay'a 3 oy"
HARUN: "Dilay'a 3 oy"
SELİN: "Altar'a 3 oy"
RAŞİT: "Altar'a 3 oy"
ALTAR: "Harun'a 3 oy"
SEMİH: "Harun'a 3 oy"
KAAN: "Harun'a 2, Tuncay'a 1 oy"
MURAT: "Tuncay'a 3 oy"
DİLAY: "Tuncay'a 3 oy"

ÜTOPYA 15 HAZİRAN OYLAMA SONUÇLARI 

ALTAR 9 OY
HARUN 8 OY
TUNCAY 7 OY

15 Haziran Pazartesi akşamı yapılan oylamada yarışmacılar oy kullandılar ve elemeye Harun, Altar ve Tuncay kaldı. Peki bu 3 yarışmacıdan kim elenecek bu hafta ütopyadan kimin eleneceği ve Altar mı, Tuncay mı, Harun mu elenecek 16 Haziran Salı yani bu akşam belli olacak

ÜTOPYA YARIŞMACILARI KİMLER?
Dilay 
Altar 
Buket 
Harun 
Murat 
Semih 
Tuncay 
Selin
Kaan
Raşit


ütopya kim elendi, 16 Haziran Salı ütopya oylama sonuçları, 16 Haziran Salı ütopya sms sonuçları, bu hafta 16 haziran ütopyada kim elendi, utopya 16 mayıs kimlerin ismi yazıldı, 16 Haziran salı ütopya kim elendi, 15 haziran utopya sms sonuclari, 16 mayıs ütopya sms sonuçları, ütopya 15 ve 16 haziran kim elendi, salı akşamı ütopyada kim elendi, pazartesi ütopyada elenen kim elendi, ütopya sms sonuclari, ütopya harun mu altar mı tuncay mı elendi
→ Reklamlar ←
→ Reklamlar ←
Yorum Gönder (0)
Daha yeni Daha eski