ÇİLEK KOKUSU GONCA (ZEYNEP TUĞÇE BAYAT) KİMDİR

→ Reklamlar ←
→ Reklamlar ←
Küçük Star Tv ekranlarının yeni sevilen dizisi Çilek Kokusu yeni bölümleri izleyenleri ekrana kilitlemeye devam ediyor. Bir çok sevilen oyuncunun yer aldığı Çilek Kokusu dizisinin oyucularını ve karakterlerini paylaşmaya devam ediyoruz. 

Çilek Kokusu dizisi başrollerinde Sana Bir Sır Vereceğim dizisi ile ünlenen ve sevilen oyuncular arasında yerini alan Demet Özdemir ile Ezra dizisinde rol alan Yusuf Çim ve Not

Defteri dizisinden tanınan Ekin Mert Daymaz yer almaktadır. Bu oyuncuların yanı sıra dizide sevilen bir başka isim ise Zeynep Tuğçe Bayat isimli oyuncudur.

Çilek Kokusu dizisi oyuncularının her birinin bilgilerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda Çilek Kokusu dizisinde Gonca karakterini canlandıran Zeynep Tuğçe Bayat hakkında merak edilenleri ve Zeynep Tuğçe Bayat kimdir kaç yaşında hangi dizilerde oynamıştır gibi sorulan soruların cevaplarını sizler için derledik. İşte Zeynep Tuğçe Bayat hakkındaki tüm merak edilenler.


ÇİLEK KOKUSU DİZİ OYUNCULARI>>


Çilek Kokusu Dizisi Gonca Karakteri Kimdir? 


Zeynep Tuğçe Bayat Kimdir

http://www.memurvadisi.com'a aittir
Çilek Kokusu dizisinde Gonca karakterini canlandıran Zeynep Tuğçe Bayat 8 şubat 1990 yılında Mersin'de doğmuştur. 25 yaşında olan güzel ve başarılı oyuncu Zeynep Tuğçe Bayat 2007 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesini Kazanarak buradan mezun olmuştur.


Zeynep Tuğçe Bayat ilk olarak İstanbul'daki özel tiyatrolarda reji asistanlığı yaparak girdiği tiyatroda daha sonraları oyunlarda da rol alarak oyunculuk kariyerine başlamıştır. Zeynep Tuğçe Bayat çeşitli dizilerde ve reklam filmlerinde de oynamıştır. Başarılı oyuncu halen tiyatro karnaval bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir. 


Zeynep Tuğçe Bayat Rol Aldığı Diziler

Arka Sıradakiler 
Gönülçelen
Yıldız Masalı 
Ah Neriman 

zeynep tuğçe bayat kimdir, zeynep tuğçe biyografi, zeynep tugçe bayat hakkında bilgi, zeynep tuğçe bayat resimleri, zeynep tuğçe bayat kaç yaşında, zeynep tuğçe bayat hangi dizilerde oynadı, çilek kokusu gonca kimdir, çilek kokusundaki gonca kimdir, çilek kokusu gonca karakteri, çilek kokusu oyuncuları kimler, cilek kokusu asli kim, cilek kokusu gonca

Zeynep Tuğçe Bayat Resimleri
→ Reklamlar ←
→ Reklamlar ←
Yorum Gönder (0)
Daha yeni Daha eski